Tipy na zdobení nehtů pro rok 2023

Zdobení nehtů neboli NAIL ART. Tato slova jsou vám povědomá? Okouzlující nehty chce mít každá z nás. Proto se ptáme. Necháváte design nail art na vaší nehtařce nebo jdete na nehty s jasnou vizí, popřípadě si jej děláte sama? Ať už jsou vaše kroky jakékoliv, určitě neodmítnete nejnovější trendy ve zdobení gelových nehtů pro rok 2023!

Nail art designs letošního roku startujeme ve znamení míň je víc. Zaměřte se na detail. V jednoduchosti je krása a sladění barev na vašich nehtech okolí rozhodně ocení. Kontrasty jako tmavá se zlatou nebo stříbrnou, jemný třpyt, výrazný kamínek i okaté vzory. To je nail art design 2023. Jemnost, elegance, smysl pro detail. Nechte se unést inspirací pro letošní rok.

Zdroj: Juliana Šimo-Svrček

Nejoblíbenější techniky NAIL ART

Jaké techniky pro stylovou manikúru zvolit? Začněme těmi nejjednoduššími, které zvládnete i samy doma. Na zdobící potřeby a vše pro nail art  koukněte sem: https://www.ruscona.cz/zdobeni-na-nehty-nailart/.

1.STAMPING

Easy nail art metoda je jednoznačně stamping neboli razítkování. Ta zažila minulý rok obrovský comeback, díky svým inovacím v podobě nových laků, vzorů na razítkách i barev. K této technice zdobení nehtů budete potřebovat razítkovací destičku, razítkovací laky, silikonové razítko, scraper, roller a odlakovač. Všechny pomůcky najdete tady. Postup je pak velmi jednoduchý. Po nanesení barvy na destičku razítkujete vybraný motiv na nehet dle vaší libosti.

2.TŘPYTKY

Zaměřme se na tyto dekorace na nehty. Vyberete jemné či výraznější? V tomto případě necháváme volbu na vás. Nezapomeňte jen doladit barvy a jednoduchost vašich nehtů jako celek. Jejich aplikace je opravdu snadná. Stačí vámi vybrané třpytky zaleštit do foil gelu a máte hotovo.

Zdroj: Simona Kusyová

3. KAMÍNKY

Obdobou je zdobení nehtů kamínky, které vašim nehtům dodají pořádnou dávku luxusu. Zakombinujte je do jednoduchých designů nehtů. Kamínky jsou ideálním doplňkem na větší události. Ples, oslava i pořádná party je tou správnou volbou. Kamínky na nehtu krásně udrží fix gel, do kterého je vsadíte. 

4. VODOLEPKY

Snadným zdobením na nehty jsou tolik známé vodolepky. V nekonečném množství motivů určitě objevíte takové, které vám padnou do oka. Jednobarevné, vícebarevné, třpytivé i se sezónní tematikou. Rozhodně je z čeho vybírat! Vodolepky patří mezi rychlé a jednoduché metody nail art. Jaký je tady postup? Odstřihnutý motiv vložíte do vody, uvolníte a přiložíte na nehet. Nezapomeňte jej vyhladit a na okolí nanést malinké množství Primeru. Celý nehet nakonec přetřete ukončovacím gelem.

5. METALICKÉ FÓLIE

Metalická fólie jako zdobení na nehty? Proč ne! Právě díky ní vaše nehty dostanou ten pravý nádech. Nejen, že s ní můžete potáhnout celý nehet, ale i doplnit jemně zdobený nehet pro větší šmrnc. Na nehet nanesete speciální foil gel ve tvaru jaký zvolíte. Ornament, květ nebo třeba na celou plochu nehtu. Po vytvrzení otlačíte fólii a zafixujete leskem. Snadné a efektivní! 

Zdroj: Karolína Cetkovská

6. ORNAMENTY

Pro ty, které to mají v ruce a obrazce si chtějí tvořit na nehtech samy doporučujeme zdobící laky na nehty. Najdete je v několika odstínech a vaše představivost tak může být nekonečná! Díky zdobícím lakům vytvoříte ty nejoriginálnější gelové nehty, které můžete klidně doplnit i o jiné techniky nail art a snadno je tak kombinovat. Inspirujte se na www.rusconashine.com.

A jakou techniku nebo kombinaci technik zvolíte vy? Nezapomeňte barvy i zdobení přizpůsobit určitému období i patřičné akci a vyladěný budete mít i každodenní look. Na ples či párty mohou být nehty odvážnější, zatím co na denní nošení se držte spíše jednoduchosti, která vás jen tak neomrzí. Dejte si záležet na designu vašich nehtů, zaslouží si to stejně jako vy. 

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *