Historie nafukovací panny

Jak už to v oblasti sexuálních témat a pomůcek bývá, pro někoho bude následující článek tabu a někdo si jej rád přečte s vidinou, že se dozví něco nového. Na internetu se šíří zprávy o muži, který o ruku požádal nafukovací pannu, stejně jako zpráva, že v Praze stojí nevěstinec se silikonovými pannami. Napadlo by vás však, že překvapivě nejde o další šokující vynález 21. století, ale že s námi nafukovací panny „žijí” přes 50 let. V tomto článku si řekne něco málo o historii nafukovací panny a rovněž si řekneme, jaké jsou výhody a nevýhody jejího používání.

Jak vznikla nafukovací panna

První prototyp umělé sexuální přítelkyně vznikl podle dochovaných zpráv na mořské lodi rukama holanďanů už někdy v 17. století. Obzvlášť námořníci a vojáci museli být na svých cestách obzvlášť vynalézaví, když svou skutečnou parnetku neviděli i několik let. A právě z toho popudu vznikla první šukací panna z oblečení. Mimo to si pojďme říct, kolik mužů si možná díky těmto pannám zachránilo život. Dříve po světě pobíhalo mnoho štědrých prostitutek, které pohlavní nemoci rozdávali na požádanou.

Z Holandska se tento vynález dostal přes Japonsko do Ameriky, kde v roce 1940 ve Washingtonu patentovali první nafukovací pannu.

Co je to nafukovací panna?

Asi zhruba tušíme, v čem spočívá princip a účel nafukovacích pannen, nicméně i tak si o nich něco málo řekneme. Kvalita a provedení umělé panny se samozřejmě liší v závislosti na ceně a požadavcích. Většina pannen má tři tělesné otvory pro penis (vaginální, ústní a anální). Existují dva druhy umělých pannen:

  • nafukovací panny
  • silikonové panny (oba druhy najdete na e-shopu Erosstar)

Nafukovací panna je obvykle vyrobena z plastu nebo vinylu a je naplněna vzduchem. Tyto panny jsou lehké a snadno se skladují. Na druhou stranu postrádají realističnost a výdrž  silikonových panen. Nafukovací panny mají často lesklý, plastový vzhled. Co se týče vzhledu, nafukovací panny mají tendenci působit více kresleně nebo přehnaně, zatímco silikonové panny jsou realističtější.

Silikonové panny jsou vyrobeny z pružného silikonového materiálu, který napodobuje pocit lidské kůže. Tyto panenky mají realističtější vzhled,  jsou odolnější a vydrží větší opotřebení než nafukovací panenky. Silikonové panenky jsou detailnějším a přesnějším zobrazením lidské podoby, proto jsou dražší než nafukovací panenky. Jsou také lépe přizpůsobitelné, můžete si vybrat různé rysy, jako je odstín pleti, barva očí, vlasy atd.

Šukací panna a lidská sexualita

Sexuální panny jsou navrženy tak, aby poskytovaly fyzické vybití sexuálních tužeb a mohou být používány k různým účelům, včetně masturbace, hraní rolí, a dokonce jako společník pro osoby se zdravotním postižením nebo ty, kteří nemohou najít sexuálního partnera.

Umělé panny, ať už nafukovací nebo silikonové, mohou být užitečným nástrojem sexuálního vyjádření a mohou poskytnout fyzické vybití sexuálních tužeb. Je však důležité používat je zodpovědně a mít na paměti, že by neměly nahrazovat lidské spojení a intimitu. Je také důležité zvážit etiku a možné důsledky objektivizace a sexualizace neživých předmětů.

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *