Tipy na dárky pro teenagery

Celý rok 2023 je před námi a všechny rodiče opět čekají narozeniny, svátky a jiné příležitosti, při kterým mohou obdarovat své náctileté ratolesti. V mnoha ohledech je to s nimi složité a stejně tomu je i při vybírání dárků. Pokud se vám nedaří z nich dostat jakýkoliv nápad, možná vám pomůže tento článek. Protože my se teenagerů zeptali za vás.

Značkové oblečení

Když nakupujete dárky pro puberťáka, zkuste si vzpomenout, jaké to bylo, když jste byli teenageremi vy. Vzpomeňte si, jak moc jste toužili před svými vrstevníky zazářit a ukázat se v tom nejlepším světle. Módní značky v dnešní době frčí, už to tak prostě je. Budou stačit i dvě kvalitní pánská značková trička nebo dámská značková trička a jejich oči se rozzáří, uvidíte. Ale my víme, nakupovat značkové oblečení může být oříšek, ať už z hlediska velikosti nebo vkusu. Jde ale udělat kompromis a to ve formě dárkového poukazu. Jen vyberte kamennou prodejnu nebo e-shop s oblečením a nechte je, ať si vyberou sami. Tuto formu doporučujeme především u dívek.

Zážitek

I když se puberťáci většinou na všechno tvárí otráveně a myslí si o dospělých, jak jsou trapní, někdy je potřeba podívat se i za tu pózu. Přeci jen to jsou to stále dospívající děti a jejich dětská duše tam furt někde je. Jsou zvědaví, chtějí všude být a nové věci neodmítají. Tuto potřebu můžete vyřešit poukazem na zážitek. A obzvlášť zazáříte když je necháte vzít s sebou kamarády. Můžete například zvolit větrný tunel, únikovou hru, laser game, bungee jumping apod.

Chytré hodinky

A opět se dostáváme k tužbě zalíbit se zapadnout. Chytré hodinky se za poslední dobu staly věcí, kterou mají všechny „cool” děti. A proto by je měl mít i váš puberťák. A pokud už teď protáčíte oči, zkuste se na to podívat z jiné stránky. Chytré hodinky můžete propojit s telefonem a můžete si být jisti, že se mu kdykoliv dopíšete a dovoláte. Hodinky jsou také potřeba k tomu, aby přišel včas domů na večerku. Mimo to jsou chytré hodinky poměrně cenově dostupné a udělají spoustu radosti, kór jestli vaše dítě sportuje.

Tričko s vlastním potiskem

Potřebujete nějakou drobnost k hlavnímu dárku, která udělá radost? Máme pro vás nápad – tričko s vlastním potiskem. Na internetu najdete nespočet obchodů, které nabízejí opravdu vtipné motivy za pár korun. Mimo jiné tam najdete také motivy přímo určené pro puberťáky. můžete se zaměřit na jejich koníčky, oblíbené kapely, seriály nebo můžete vybrat také vlastní fotku, kterou na tričko necháte natisknout. A pokud nechcete kupovat tričko, nevadí. Může si vybrat také hrnek s vlastním potiskem, tašky s potiskem a nebo polštáře.

Herní konzole, ovladače, klávesnice a dárky pro gamery

Obzvlášť pokud máte kluka, je nám jasné, že s ním dennodenně bojujete, aby tolik času netrávil na počítači nebo u herní konzole. Možná i kvůli tomu vás nikdy ani nenapadlo koupit mu novou herní myš, klávesnici nebo hru. Myslete však na to, že dárky k narozeninám by měly být o něm. K čemu vyhodit tolik peněz za dárky, které se mu nebudou líbit. Přitom můžete pořídit něco, po čem opravdu touží. Nebojte se, počítačová fáze za chvíli pomine a budete mít klid.

Erotické hračky

Nebuďme puritáni a přiznejme si, že pro teenagery je velkým tématem sex a erotika. Proto není od věci promyslet jako menší, vedlejší dárek pro dospívajícího například balíček kondomů nebo jinou erotickou pomůcku – přehledně můžete vybírat například zde.

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *